czyli dobro zamknięte w niewielkiej przestrzeni :)

Minął rok

Minął rok

Hej

Bardzo długo zabierałem się za napisanie czegokolwiek na blogu.. myślałem jak to ubrać w słowa, jak się wytłumaczyć z tej długiej ciszy i nieobecności, ale po każdych takich rozmyślaniach dopadał mnie jeszcze większy marazm i niechęć, że znowu kolejny raz przekładałem opublikowanie czegokolwiek na późniejszy czas.

Dosyć tego!

Zacznę może od tego, że wydarzenia, które były rok temu w tamtym okresie czasu napędzały mnie do działania i nie pozwalały przestać ciągnąć tematu badań. Wasze zainteresowanie (wykopki), telewizji, gazet itd.. po prostu bardzo mnie mobilizowały do działania.
Po zrealizowaniu i opublikowaniu badań kurczaków, emocje ze mnie opadły i po prostu chciałem trochę odpocząć, ale to trochę przedłużyło mi się do roku 🙂

Od prawej: Ewa Tinz Lab. Quark, Magdalena Gwóźdź TVN24, Ja

Aktualnie bodźcem do działania stała się znowu telewizja TVN24, którą miałem przyjemność gościć kilka dni temu, bo nagrywaliśmy materiał do programu Czarno na Białym – emisja w piątek o 20:25 na TVN24.
Pokazało mi to, że chociaż nic nowego nie zrobiłem, to w oczach kilku osób przy pojawieniu się tematu zdrowej/bio żywności, swoje kroki i pytania kierują w moją stronę. Jest to mega fajne uczucie, poczułem, że mam na prawdę możliwości zrobienia w tych sprawach czegoś fajnego i wartościowego.
Dlatego też postanowiłem pomalutku (bez spiny i nacisków) rozpocząć realizować to w jakim celu powstał ten blog.

Celem nadrzędnym jest rozpowszechnianie rzetelnej informacji na temat żywności, procesu jej wytwarzania, opisu wszelkich oznaczeń i certyfikatów związanych z żywnością, wykonywaniu badań laboratoryjnych najciekawszych produktów jak również pokazaniu, w którym miejscu warto zapłacić więcej za zdrowszą żywność, a w którym to zupełna strata pieniędzy i nabijanie nas w butelkę.

Zapraszam wszystkich chętnych do dzielenia się pomysłami i współpracy! Jestem otwarty na wszystko!

Pisanie bloga związanego ze zdrową żywnością i szeroko rozumianym zdrowym trybem życia, w moim przypadku nie będzie po prostu pisaniem… Nagranie programu i ten wpis zbiegły się z decyzją jaką podjąłem dwa tygodnie temu. Raz na zawsze chcę mienić swój wygląd i sposób życia.

Od ponad miesiąca nie miałem papierosa w ustach (powiem co i jak) a od prawie dwóch tygodni jestem na diecie i ćwiczeniach (też opiszę co i jak). Dwa tygodnie brzmi śmiesznie, ale w dietach nie jestem jakiś tam świeżak, już nie jedną przerobiłem, ale tym razem czuję, że trafiłem w dobre miejsce i do fajnych ludzi.
Dlatego też moi drodzy będziecie mogli śledzić moją własną przemianę. Ona już się rozpoczęła.

Klamka zapadła, napisałem wam o tym, już niema odwrotu 🙂

Pozdrawiam

Podziel się


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *