czyli dobro zamknięte w niewielkiej przestrzeni :)

Dzień dobry

Dzień dobry

No witam!

Ustawianie tego wszystkie na początku to jakaś udręka, długo, długo jeszcze cała strona nie będzie wyglądała tak jakbym tego chciał, ale trudno. Od czegoś trzeba zacząć. Najbardziej jestem dumny z tego, że zrobiłem ten pierwszy krok. Zawsze chciałem mieć w sieci swoje miejsce, gdzie mógłbym pisać co mi się podoba i publikować to na własnej stronie! Kosztuje to grosze, a jaka przyjemność 🙂

Zacząć należy od tego, że do powstania tej strony zachęciło mnie ogromne zainteresowanie jakie wzbudził mój wpis w serwisie wykop.pl dotyczący badań laboratoryjnych włoszczyzny. Pojawiły się wpisy zachęcające do dalszej działalności, do zrobienia zbiórki na dalsze badania. Odbiór generalnie był bardzo pozytywny! Pojawiło się oczywiście kilka głosów odnoszących się bezpośrednio do jakości przeprowadzonych badań, małej ilości prób itd… Należy w tym miejscu stanowczo powiedzieć, że te badania najprawdopodobniej nigdy nie zbliżą się do metod świata nauki i wielkich koncernów, które mają środki i możliwości przeprowadzenia setek prób kosztujących ogromne pieniądze. My tego nie mamy. Dołożę wszelkich starań, aby badania były przeprowadzane w jak najlepszy sposób, z zachowaniem wszelkich standardów laboratoryjnych, z jak największą ilością prób i pełną transparentnością. Zrobię wszystko, żeby te badania dostarczyły nam jak najwięcej informacji, pochłaniając przy tym rozsądne środki. Jest to oddolna inicjatywa zwykłego obywatela, który tak jak wy poszukuje odpowiedzi na pytania związane z żywnością bio i eko.

Czy wielkie koncerny robią nas na szaro?
Czy jest sens płacić więcej?

Sprawdźmy to!

Jako drugi wpis przekleję swoje znalezisko z wykopu, aby wszelkie tworzone przeze mnie treści można było znaleźć na blogu.

 

Ojciec, mąż i przedstawiciel handlowy, sporą część życia spędzający w samochodzie. Uwielbiam słuchać audiobooków i czytać książki.

Podziel się


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *